Banery reklamowe

Oferujemy druk banerów reklamowych w wielu formatach. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów – front lightJest to materiał, stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Banery reklamowe stworzone przy jego pomocy charakteryzują się niezwykłą trwałością. Jego kolejną cechą jest zerowa przepuszczalność światła. Oznacza to, że nadaje się również na druk dwustronny.

Skuteczność banerów reklamowych

Do wyboru mamy wiele rodzajów banerów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. baner zewnętrzny, baner materiałowy czy baner stojący. Niezależnie od tego jaki baner wybierzesz musisz pamiętać o jego spójności wizualnej, która ma duże znaczenie przy jego skuteczności w pozyskiwaniu klientów dla twojej firmy. Banery reklamowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Mimo to nie ma nic gorszego, niż brak spójności wizualnej, zła typografia czy jaskrawe kolory.

Minimalizm i estetyka

Baner powinien być wizualnie podobny do logo firmy, czy kojarzący się z branżą w jakiej dany przedsiębiorca pracuje. Czcionka powinna być wszędzie taka sama, aby uniknąć efektu przesycenia fontami. Najważniejsze zdania czy informacje warto powiększyć, mniej istotne pomniejszyć. Z kolorami trzeba uważać. Jaskrawe kolory warto użyć tylko jeśli nasz baner ma być dobrze widoczny z dużych odległości.

Jakość

Projektowanie baneru to jednak nie wszystko. Jakość wykonania jest równie istotna. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, korzystamy również z najnowszych technologii, dlatego każdy baner reklamowy na zamówienie wyprodukowany w naszej drukarni będzie najwyższej jakości produktem gotowym do pozyskiwania klientów dla twojej firmy.

Banery reklamowe przydadzą się promocji twojej firmy czy twoich produktów w wielu sytuacjach. Niezależnie czy ma on wisieć obok siedziby firmy czy reprezentować firmę na targach na pewno będą miały wpływ na wizerunek i reklamę twojej działalności czy produktów. W naszej ofercie możesz zamówić banery o różnej wielkości: te mniejsze i te wielkoformatowe. Gwarantujemy dobry stosunek ceny do jakości a dostawy staramy się aby były jak najszybsze!