Koperty firmowe

Profesjonalnie drukowane koperty używane w firmowej korespondencji podnoszą prestiż marki oraz stanowią jeden z elementów jej wizerunku. Są one nie mniej ważnym elementem promocyjnym niż wizytówki. Podczas prowadzenia korespondencji zewnętrznej są pierwszym materiałem, z jakim styka się nasz korespondent. Oferujemy cyfrowy druk kopert w różnych rozmiarach. Umożliwiamy drukowanie danych zmiennych oraz numeracji. Dane możemy umieścić na dowolnej stronie koperty.

Wysoka jakość

Wykorzystujemy najlepsze materiały oraz wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie kolorów CMYK oraz Pantone. Dzięki jego zastosowaniu uzyskane na papierze barwy są żywe i nasycone, co jeszcze bardziej przyciągnie wzrok i uwagę potencjalnych klientów.

Zastosowanie

Ulotki drukowane w naszej drukarni nadają się do dystrybucji tradycyjnymi metodami – rozdawania przechodniom lub wrzucania do skrzynek – czy też dołączania do korespondencji. Jest to niedrogi, ale niezwykle skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, szczególnie w przypadku, gdy reklama widniejąca na ulotkach jest skierowana do odpowiednio dopasowanej grupy docelowej. Mogą one także stanowić doskonałą reklamę i wizytówkę firmy. Dzięki nim poinformujesz o nadchodzących wydarzeniach czy promocjach, przedstawisz menu lub aktualną ofertę czy też udzielisz zniżek. Z pewnością należy pamiętać o tym, aby ulotka była estetyczna i przyciągała wzorki, ale również przedstawiała korzyści dla klienta. Potencjał reklamowy ulotek jest ogromny i to od ciebie zależy, jak go wykorzystasz.