Skip to main content

Drukujemy

Wizytówki Ulotki Plakaty Naklejki Koperty Banery Bilety Flagi Kubki Torby Balony Krówki Buttony Zawieszki Podkładki Pieczątki Vouchery Rollupy X-Banery Backlighty Kalendarze i wiele więcej

cennik drukowania papieru firmowy

Produkty

Wizytówki

Ulotki

Plakaty

Flagi

Rollup

X-Baner

Banery

Naklejki

Koperty

Bilety

Samokopiujące

Papier firmowy

Torby

Balony

Kalendarze

Voucher

Buttony

Zamów wycenę

Gadżety reklamowe

Ponad 10000 artykułów reklamowych.

Ekologiczne gadżety reklamowe.

Ostatnie sztuki
w promocyjnych cenach.

Kubki, termosy idealne do twojego biura i klientów.

Przygotowanie pliku do druku

Prawidłowo przygotowany projekt w formacie PDF, posiadać spady, czyli obszary wychodzące poza krawędź cięcia z każdej strony wynoszące minimum 2 mm. Ponadto wszystkie fonty należy zamienić na krzywe. Minimalny próg dpi, liczba punktów obrazu przypadająca na cal, musi wynosić nie mniej niż 300. Plik zapisany w formacie PDF powinien być zgodny z programem Adobe Acrobat Reader 4.0. Pliki drukujemy według projektu dostarczonego przez Klienta. Oferujemy także wykonanie dowolnego projektu graficznego podlegającego indywidualnej wycenie.

Czym są kolory CMYK?

Ten dziwny skrót to coś, z czym musisz się zaprzyjaźnić, jeśli chcesz, żeby kolory na Twoich wydrukach wyglądały tak, jak sobie wymarzysz i żeby np. kolor niebieski na wydruku nie wyszedł fioletowy. Bo choć fiolet jest piękny, to otrzymanie stosu fioletowych wydruków dla marki, której kolorem przewodnim jest niebieski, mogłoby doprowadzić do białej (albo fioletowej) gorączki.

Inny zestaw kolorów, który jest Ci dobrze znany, nawet jeśli nie znasz jego nazwy, to RGB (redgreenblue) – są to barwy, które widzisz na ekranie komputera.

Ile kosztuje dostawa?

Za wysyłkę na terenie Polski nie, wszystkie koszty związane z przesyłką kurierską bierzemy na siebie. Ewentualne dopłaty są związane wyłącznie z usługami dodatkowymi, czyli dostawa na określoną godzinę, dostawa na sobotę, przesyłka z płatnością za pobraniem, czy wysyłka na wiele adresów.

Reklamacje można składać maksymalnie do 14 dni od daty otrzymania zamówienia pod adresem email zamowienia@lodzkadrukarnia.pl . Na większość reklamacji odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych, w najtrudniejszych przypadkach czas ten może zostać wydłużony, ale klient zostanie o tym poinformowany.

Zaufali nam

Drukarnia Łódź

Łódzka Drukarnia to tania drukarnia internetowa z Łodzi, w której mogą Państwo liczyć na niesamowite ceny na rynku przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej dobrej jakości druków. Bogata oferta i szyba realizacja nasza specjalność. Na przestrzeni lat nasza drukarnia w Łodzi współpracowała, zarówno z licznymi klientami detalicznymi, jak i prestiżowymi agencjami reklamowymi. To, że dzisiaj możemy Państwu zaproponować tak wyszukaną i korzystną ofertę to efekt wieloletniego doskonalenia metod, z jakich korzystamy zarówno jeśli chodzi o sam proces drukowania, jak i o warunki współpracy które możemy zaproponować. Efekt końcowy jest zachwycający: tak wysokiej jakości druków próżno szukać gdzie indziej!

Drukarnia internetowa Łódź to dla każdego przedsiębiorcy niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba tracić czasu na dojazd do drukarni, co jest szczególnie istotne dla firm, w okolicy których nie istnieje lokalna drukarnia. Składanie zamówień w drukarni online jest szybkie i proste. Wystarczy przesłać swój projekt, który zostanie zatwierdzony przez grafików. Drukarnie online są tańsze i posiadają bogatą ofertę.

Nasza drukarnia internetowa Łódź dodatkowo oferuje wysyłkę gratis, co przy regularnym składaniu spora oszczędność. Terminy realizacji zamówień są krótkie, a jakość  stanowi wizytówkę naszej firmy. Wydruk odbywa się na najlepszych i najnowszych maszynach offsetowych. W naszej drukarni internetowej w Łodzi Klient może liczyć na pomoc i sugestie grafików, którzy zatwierdzają projekt. Jeśli plik nie spełnia wymogów określonych w instrukcji przygotowanie pliku do druku, Klient zostanie o tym powiadomiony.