Teczki ofertowe

Nie wiesz, jak w elegancki sposób wręczyć klientowi ofertę swojej firmy? Drobny nieład na biurku przerodził się w niekontrolowany chaos? Twoi klienci narzekają, że wciąż gubią ważne dokumenty? Teczki ofertowe z Twoim logo to nie tylko doskonały gadżet reklamowy, ale także praktyczny upominek dla kontrahentów. Mają bardzo szerokie zastosowanie – pełnią rolę organizacyjną, pozwalają przechowywać najważniejsze dokumenty w jednym miejscu, jednocześnie skutecznie promując firmę.

Uszlachetnienie

Oferujemy kilka metod uszlachetnienia druku, np. wykończenie za pomocą foli błyszczącej lub folii matowej jednostronnie, folii matowej i lakieru UV wybiórczego jednostronnie. Dodatkowe sposoby wykończenia sprawiają, że produkt staje sie bardziej prestiżowy i zapewniają większą trwałość. Proponujemy zadruk jednostronny kolorowy (4/0) oraz druk dwustronny kolorowy (4/4). Nasze teczki ofertowe posiadają nacięcia na wizytówki znajdujące się na dolnych skrzydełkach, tak aby można było je bezpiecznie umieścić wewnątrz teczki wraz z ofertą firmy.

Wysoka jakość

Teczki ofertowe wykonane z wysokiej jakości papieru stanowią doskonałe uzupełnienie prezentacji wizualnej firmy na spotkaniach biznesowych, konferencjach, sympozjach czy targach produktowych.