Wizytówki

Wizytówka jest niezwykle ważnym elementem budującym wizerunek firmy lub osoby. To właśnie ona jest podstawowym narzędziem reklamy i często odpowiada za pierwsze wrażenie związane z daną firmą lub osobą. Niezwykle ważne jest, aby ten mały kartonik przykuł uwagę potencjalnego klienta oraz zapadł mu w pamięć, dlatego warto postawić na sprawdzoną firmę wykonująca wizytówki. Nasza firma oferuje profesjonalny druk wizytówek w najwyższej jakości. Proponujemy szeroki wybór w zakresie rodzajów papieru i jego formatów, a także kolorów oraz uszlachetnień.

Jakość

Gwarantujemy bardzo dokładne odwzorowanie kolorów, gdyż drukujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Dzięki temu nawet najdrobniejsze szczegóły graficzne będą prezentowały się doskonale oraz przykuwały wzrok precyzją czy żywymi barwami. Realizujemy druk wizytówek w różnych nakładach – mniejszych i większych.

Wizytówki stanowią najbardziej podstawowy druk informacyjny i są prawdopodobniej najchętniej przechowywanym materiałem tego typu. Zadbaj o szybką możliwość bycia odnalezionym przez potencjalnego klienta i zamów plik wysokiej jakości wizytówek, które przyciągną oko i w czytelny sposób wyeksponują ważne dane.

Formaty

Dzięki naszej bogatej ofercie bardzo łatwo jest dopasować styl wizytówki, która będzie odpowiadała na potrzeby klienta. Proponujemy druk wizytówek w standardowych formatach, które bez problemu zmieszczą się do przegródki portfela potencjalnego klienta. Jeśli jednak zależy Ci na oryginalności i chcesz się nieco wyróżnić, możesz zdecydować się na formaty niestandardowe – w naszej drukarni również wykonanie takich projektów jest jak najbardziej możliwe. Dla nadania całości eleganckiego wyglądu polecamy nietuzinkowe rozwiązanie, jakim jest zaokrąglenie rogów wizytówki.

Papier

Sposobów na wyróżnienie się wśród konkurencji jest wiele. Dobór odpowiedniego papieru pomoże Ci wyrazić charakter firmy oraz zbudować profesjonalny wizerunek. W zależności od preferencji zamawiającego drukujemy na różnych rodzajach papieru matowego, błyszczącego lub satynowanego, który charakteryzuje się dyskretnym połyskiem. Możliwe jest także foliowanie jednostronne lub dwustronne. Doskonale wyglądają wszelkiego rodzaju uszlachetnienia w postaci zafoliowanych elementów wizytówki. Folia matowa sprawdzi się w przypadku minimalistycznych projektów dodając im klasy, natomiast folia błyszcząca podkreśli walory kolorystyczne. Umożliwiamy druk obustronny lub jednostronny w wersji kolorowej, czarno-białej lub mieszanej, co pozwala na spersonalizowanie projektu.